O zákaznickém programu

ODMĚNY ZA VĚRNOST PRO ZÁKAZNÍKY JEDNOTY, OD TÁBORLogo za Vasi vernost

Jsme rádi, že nakupujete v našich prodejnách. Rozhodli jsme se, že Vás odměníme za Vaši věrnost a stálou přízeň.
Věrnostní program je zavedený od června 2016 a spočívá v načítání bodů při nákupech na věrnostní karty. Následuje výběr dárku zdarma dle předem daných pravidel. Věrnostní kartu a přihlášku může získat každý zdarma na kterékoli prodejně Jednoty, OD Tábor.

Věrnostní program funguje tak, že si zákazník vyzvedne zdarma na prodejně věrnostní kartu a 3 malé tzv. klíčenkové verze této karty a vyplní přihlašovací formulář, který nechá na prodejně.
Tzn. že má 1 kartu pro sebe a další 3 karty, které může dát svým dětem nebo dalším příbuzným a známým. Při nákupech v kterékoli prodejně Jednoty, OD Tábor si nechává na některou ze 4 karet načítat body za své nákupy, které se sčítají do jednoho konta.

Zákazník si vybere z letáku některou z více jak 80 odměn, kterou získá zdarma při dosažení určené bodové hranice. Odměny zdarma jsou vybrané tak, aby si vybral každý. Mezi odměny jsou zařazeny například hračky pro děti, volnočasové a sportovní potřeby, zahradnické pomůcky nebo zboží do domácnosti a nyní nově dárkové šeky na nákup v prodejnách Jednoty, OD Tábor. Některé z dárků jsou vystaveny ve vitrínách na větších prodejnách Jednoty. Výběr a předání dárku probíhá také na prodejně. Pokud není odměna ihned skladem, domluví se vedoucí prodejny se zákazníkem, odměnu objedná a do týdne je na prodejně k dispozici, kde je pak zákazníkovi předána.

Zákazníků si vážíme, snažíme se dělat vše proto, aby u nás byli spokojeni a aby se příště opět vrátili k dalšímu nákupu.

  • Při každém nákupu používejte Dobrou kartu COOP Jednoty, OD Tábor
  • Za každou korunu nákupu získáte 1 bod na Vaše konto
  • Za své body si vyberete odměny
  • Platnost uvedených dárků je do 30. 9. 2024

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách