Pro členy

Informační deska:

Členské vztahy – ústředí Jednoty, OD Tábor, Budějovická 1413, budova B, 2. patro – úřední hodiny: úterý a středa 7:30-15:00 hod.

Věrnostní program členů Jednoty, OD Tábor:

Každý člen Jednoty, OD Tábor může využívat výhod členského věrnostního programu. Stačí si prostřednictvím formuláře zažádat o členskou kartu. Tato členská karta je nepřenosná, tzn. že je určená výhradně pro člena družstva.

Jak členskou kartu získat:

Formulář Žádost o vydání členské karty věrnostního programu naleznete zde nebo v kterékoli naší provozovně. Žádost stačí vyplnit a odevzdat v prodejně nebo přímo na ústředí družstva. Během několika dní Vám na prodejnu přijde členská karta, kterou můžete začít ihned používat.

Jak členská karta funguje:

Kartu předložte na pokladně při placení svého nákupu.
Za každou utracenou 1,- Kč se Vám na ni načtou 2 body. Na paragonu potom uvidíte aktuální stav svého bodového konta. Podle výše nasbíraných bodů si můžete vybrat jeden z dárků podle aktuální nabídky, jejíž součástí je i dárkový poukaz na nákup, který je možné darovat někomu blízkému.

Podrobnější pravidla členského věrnostního programu jsou ke stažení výše.

Aktuální nabídku dárků, která platí současně i pro zákaznický věrnostní program, naleznete v letáku ve Vaší prodejně nebo na www.jednota-tabor.cz/vernostni-program

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách