O družstvu

logo

Jednota, obchodní družstvo Tábor je významnou firmou působící v oblasti maloobchodu v okrese Tábor.
Jsme českým obchodním družstvem s tradicí od roku 1910. Předmětem naší činnosti je maloobchod, výrobna Lahůdky Slapy a Velkoobchodní sklad Soběslav s chlazeným a mraženým zbožím.

ustredi

Jednota, obchodní družstvo Tábor  disponuje sítí 48 prodejen v rámci okresu Tábor. Do supermarketové linie řetězce COOP Terno je zařazena 1 prodejna, do COOP TIP 11 prodejen a 13 do obchodního řetězce COOP TUTY. Ostatních 23 prodejen je v nezařazené části obchodní sítě COOP JEDNOTA.

Jsme členem Svazu českých a moravských spotřebních družstev a největší nákupní aliance v České republice, COOP Centrum Praha. S Regionální agrární komorou spolupracujeme v rámci projektu Chutná hezky, jihočesky na podpoře regionálních výrobců potravin.

Naše družstvo se neustále rozvíjí. Má ve všech činnostech řadu plánů pro další období. Chceme ještě více naplňovat hodnoty družstevního obchodu – lidskost, slušnost, poctivou kvalitu a českou tradici. Odpovědné chování je nedílnou součástí naší firemní filosofie. Naši zaměstnanci mohou čerpat řadu výhod sociálního programu –  příspěvky na penzijní pojištění, stravování, na využití zdravotních a vzdělávacích zařízení, na sportovní a kulturní akce, odměny k životnímu jubileu a výročí zaměstnaneckého poměru v družstvu a další benefity.

Podporujeme množství místních zájmových organizací , sportovní a kulturní akce a aktivity dětí a mládeže v okrese Tábor.

Kde nás najdete?

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách