O velkoobchodu

V roce 1992 družstvo otevřelo vlastní Velkoobchodní sklad potravin v Soběslavi, který se orientoval především na zásobování vlastní obchodní sítě, ale zásoboval i řadu soukromých odběratelů. Začátkem roku 2005 proběhla v krátké době přestavba na moderní sklad chlazeného zboží, který začal od 1.3.2005 zásobovat nejen prodejny táborského družstva, ale i prodejny sousedních družstev Jindřichův Hradec a Kamenice nad Lipou, dále pak i Milevsko – od 1.2.2006. Po stabilizaci provozu velkoobchodu chlazeného zboží  a jeho další úspěšné činnosti byl v roce 2009 během 6 měsíců vybudován i sklad mraženého zboží. Rozvoz mraženého zboží byl od jara 2011 rozšířen  i na prodejny Jednoty Kaplice.

V současnosti Velkoobchodní sklad Soběslav zásobuje chlazeným a mraženým zbožím více jak 200 prodejen potravin COOP. Zákazníky Velkoobchodního skladu Soběslav jsou prodejny řetězců COOP TERNO, COOP TIP, COOP TUTY a COOP JEDNOTA, které provozují spolupracující spotřební a obchodní družstva:  Jednota, spotřební družstvo v Jindřichově Hradci, Jednota družstvo spotřebitelů v Kaplici, Jednota, spotřební družstvo v Kamenici nad Lipou, Jednota, spotřební družstvo v Milevsku. Samozřejmě také do vlastních prodejen Jednoty, obchodního družstva Tábor.
Dodáváme také do dalších prodejen, školních jídelen, restaurací a dalších provozoven. Kontaktujte nás, rádi připravíme konkrétní nabídku.

Distribuci ze skladu provádíme vlastními chladírenskými auty.

V nabídce Velkoobchodního skladu Soběslav je více jak 5 tisíc položek chlazeného a mraženého zboží. Především uzeniny, maso, mléčné výrobky, nanuky, mražená drůbež, atd.

VOS_mlecny_sklad VOS_sklad_uzeninVOS_mrazeny_sklad

Našimi největšími dodavateli jsou tito obchodní partneři:
MADETAACCOM CZECH ALIMPEX FOOD,  LACTALIS CZMÚÚÚ MASO UZENINY PÍSEKVODŇANSKÁ DRŮBEŽLE & CO-ing. Jiří LencKOSTELECKÉ UZENINYPRANTL MASNÝ PRŮMYSL BIDFOOD CZ 

fota mix

 

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách