O velkoobchodu

V roce 1992 družstvo otevřelo velkoobchodní sklad potravin v Soběslavi, který se orientoval především na zásobování vlastní obchodní sítě a zásoboval i řadu soukromých prodejen.

Začátkem roku 2005 proběhla přestavba na moderní sklad chlazeného zboží, který zásoboval prodejny vlastní sítě a navíc prodejny spolupracujících Jednot Kamenice nad Lipou a Jindřichův Hradec. V roce 2009 byl ještě dobudován sklad s mraženým zbožím.

V současnosti velkoobchodní sklad v Soběslavi zásobuje chlazeným sortimentem 245 prodejen potravin řetězce COOP (TERNO, TIP, TUTY a COOP JEDNOTA). Tyto prodejny vedle našeho družstva v Táboře, provozují spolupracující Jednoty v Kamenici nad Lipou, Jindřichově Hradci, Milevsku, Volyni a od září 2023 Vimperku.

Distribuci ze skladu provádíme vlastní autodopravou, speciálně upravenými chlazenými nákladními automobily.

V roce 2021, kdy jsme přestali zásobovat prodejny mraženým zbožím, jsme se zaměřili především na širokou škálu uzenin, masa, mléčných výrobků a zejména na výrobky od místních regionálních dodavatelů. V nabídce máme více jak 8 tisíc položek chlazeného zboží.

Velkoobchodní sklad v Soběslavi se stále modernizuje a cílem je kompletní zásobování jihočeských družstevních prodejen v co nejširším sortimentu a kvalitě.

VOS_mlecny_sklad VOS_sklad_uzenin

Našimi největšími dodavateli jsou tito obchodní partneři:
MADETAACCOM CZECH ALIMPEX FOOD,  LACTALIS CZMÚÚÚ MASO UZENINY PÍSEKVODŇANSKÁ DRŮBEŽLE & CO-ing. Jiří LencKOSTELECKÉ UZENINYPRANTL MASNÝ PRŮMYSL BIDFOOD CZ 

fota mix

 

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách