O velkoobchodu

V roce 1992 družstvo otevřelo vlastní Velkoobchodní sklad potravin v Soběslavi, který se orientoval především na zásobování vlastní obchodní sítě a zásoboval i řadu soukromých prodejen.

Začátkem roku 2005 proběhla v krátké době přestavba na moderní sklad chlazeného zboží, který začal od 1. 3. 2005 zásobovat nejen prodejny táborského družstva, ale i prodejny sousedních družstev Jindřichův Hradec a Kamenice nad Lipou. Od 1. 2. 2006 také družstvo v Milevsku a nově od 1. 6. 2021 zásobuje Velkoobchodní sklad i prodejny družstva Volyně.

V roce 2009 byl ke chlazenému skladu vybudován ještě sklad mraženého zboží.

V současnosti Velkoobchodní sklad Soběslav zásobuje chlazeným zbožím více jak 230 prodejen potravin COOP. Zákazníky Velkoobchodního skladu Soběslav jsou prodejny řetězců COOP TERNO, COOP TIP, COOP TUTY a COOP JEDNOTA, které provozují spolupracující spotřební a obchodní družstva:  Jednota, spotřební družstvo v Jindřichově HradciJednota spotřební družstvo ve Volyni Jednota, spotřební družstvo v Kamenici nad Lipou, Jednota a spotřební družstvo v Milevsku a samozřejmě také do vlastních prodejen Jednoty, obchodního družstva Tábor.

Distribuci ze skladu provádíme vlastními chladírenskými auty.

K 30.8.2021 Velkoobchodní sklad přestal zásobovat prodejny jednotlivých družstev mraženým zbožím. Zaměřil se především na velkou škálu uzenin, masa, mléčných výrobků a nově i na výrobky od místních regionálních dodavatelů. V nabídce Velkoobchodního skladu Soběslav je více jak  9 tisíc položek chlazeného zboží.

Velkoobchodní sklad v Soběslavi se stále modernizuje a jeho velkým cílem je zásobovat co nejvíce družstev a mít co nejvíce spokojených odběratelů a zákazníků.

VOS_mlecny_sklad VOS_sklad_uzenin

Našimi největšími dodavateli jsou tito obchodní partneři:
MADETAACCOM CZECH ALIMPEX FOOD,  LACTALIS CZMÚÚÚ MASO UZENINY PÍSEKVODŇANSKÁ DRŮBEŽLE & CO-ing. Jiří LencKOSTELECKÉ UZENINYPRANTL MASNÝ PRŮMYSL BIDFOOD CZ 

fota mix

 

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách