Renta v Sezimově Ústí se dnes 1.2.2021 otevřela po rekonstrukci

SEZIMOVO ÚSTÍ – Dnes dopoledne úderem deváté hodiny se po měsíční rekonstrukci otevřel supermarket Renta v Sezimově Ústí. Na zákazníky čeká nový úsek pečiva s nabídkou šesti regionálních pekařství, nový úsek ovoce a zeleniny a vůbec nový vzhled velkoprodejny, která od listopadu disponuje také širokou nabídkou v novém nápojovém centru.

„Nápojové centrum jsme otevírali v listopadu a zákazníci ho při předvánočních nákupech hojně využívali. Naším cílem je provozovat nápojové centrum s nejlepší a nejširší nabídkou piv a nealko nápojů v regionu,“ říká vedoucí obchodně-provozního odboru Jednoty Tábor Pavel Primus. Nápojové centrum vzniklo ve spolupráci s Plzeňským Prazdrojem, který tu má koutek se svými propagačními předměty a promítá svou historii. Pro příznivce interaktivních prvků si tu lze dotykem naklikat třeba styly čepování – jak vypadá hladinka, šnyt nebo mlíko…

„Prazdroj jako jednička na trhu se snaží o celkové pozvednutí trhu s pivem, takže podporuje nápojová centra, která pak nabízejí širokou škálu piv včetně regionálních,“ dodává Pavel Primus. V nápojovém centru je i chladící box na sudy, půjčují tu výčepní zařízení a registrují zkušenost, že po uzavření hospod jdou soudky opravdu na odbyt. Oblíbený je v Rentě Regent i Svijany a novinkou se co nevidět stane regionální pivo z pivovaru Obora. „Uvítáme i další regionální pivovary,“ dodal Pavel Primus.

Důvodem k rekonstrukci Renty se stala podlaha, která praskala kvůli špatnému podloží. A když už se musela měnit dlažba, využila Jednota leden k celkové rekonstrukci a modernizaci. Přibyla i třetí pokladna, aby se netvořily fronty.

Autor: Libuše Kolářová

Odkaz na celý článek zde.

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách