Otevření prodejny COOP TIP Chýnov po rekonstrukci

V pátek 19. června v 8 hodin byla znovuotevřena prodejna Coop v Chýnově. Z prodejny Coop Tuty se díky kompletní rekonstrukci a modernizaci stal supermarket Coop Tip. Díky přistavění objektu se zvětšila prodejní plocha, zároveň prodejna dostala nový kabát, tzn. fasádu, výlohy, vstup do prodejny a hlavně nové a moderní zařízení – veškeré regály, osvětlení, podlahy, chladicí a mrazící techniku, zázemí. S novým vybavením přichází i nová služba – otevírací doba i v neděli. Další novinkou je prodej výsekového masa a rozšíření sortimentu uzenin a lahůdek s denními závozy (např. chlebíčků a zákusků, aj.), místních pekařů, zvětšená nabídka ovoce a zeleniny, speciální úsek nealko nápojů a piva. Rozšířený sortiment naleznou zákazníci i ve všech ostatních kategoriích zboží.

Dle prvních reakcí zákazníků se přestavěná prodejna líbí. Oceňují nejen nový vzhled, atmosféru a příjemné moderní prostředí, ale i rozšířený sortiment potravin a průmyslového zboží.

Vedoucí prodejny paní Vrtišková vzkazuje všem místním i okolním: „Přijďte se k nám nejen podívat…“. A dodává „Těšíme se, i s celým kolektivem na naše milé zákazníky, po kterých se nám již stýskalo“.

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách