Jednota Tábor předala svým zákazníkům zajímavé výhry

Článek zveřejněný ve středu 2.8.2017 na webových stránkách Táborska – Jižní Čechy Teď!

Během měsíce června měli zákazníci prodejen Jednoty, OD Tábor možnost zapojit se do soutěže o zajímavé ceny. Stačilo nakoupit nad 300 Kč, vyplnit soutěžní kupon a přímo na prodejně jej vhodit do slosovacího boxu.

Výhry již byly předány výhercům. První cenu zahradní plynový gril získala paní Irena Hromádková z Tábora. Na přiloženém snímku jí předává hlavní cenu Ing. Vít Sechovec, ředitel družstva. Na otázku, co na výhru říká a jak je spokojena s prodejnou Jednoty, kde nakupuje?, paní Hromádková odpověděla: „Jsem ráda, že jsem vyhrála. Zahradní gril se určitě hodí, často se s rodinou scházíme, tak jej využijeme. Nečekala jsem, že vyhraji. Jsem ráda, že v Jednotě splnili slovo a skutečně ceny předávají svým zákazníkům. Sem do Tipu na Světlogorské ulici chodím ráda, mám to blízko, seženu vše, co potřebuji a ceny mají stejné jako v jiných prodejnách. Jsem tu zvyklá a spokojená.“

Dalšími cenami, které si výherci odnesli, byly tlaková myčka, zahradní bazén, vstupenky na festival, sportovní tašky, trekingové hole, spací pytle a batohy.

Seznam výherců naleznete na všech prodejnách družstva a na www.jednota-tabor.cz . Sledovat dění v Jednotě a zúčastnit se dalších soutěží můžete také na facebooku  www.facebook.com/jednotatabor .

 

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách