Grilujeme…

Článek publikovaný ve středu 7.6.2017 na webových stránkách Táborska – Jižní Čechy Teď!

Grilujeme… V Jednotě Tábor je měsíc akčních cen. Čtěte grilovací leták!

Je červen. Měsíc, ve kterém se naplno rozbíhá na mnoha zahrádkách pravidelné grilování. My Češi jsme národem, který má grilování a setkávání s přáteli, rodinou a známými u grilu, velmi v oblibě. V poslední době se hodně hovoří o tom, co grilujeme, co konzumujeme. Obecně se začínají spotřebitelé více zajímat o složení výrobků, o jejich výživové hodnoty a podobně. U uzenin je například důležitý obsah masa, celkově spotřebitele zajímá obsah přidaných konzervačních látek. Lidé chtějí zdravé potraviny a kvalitu.
Ředitel Obchodního družstva Jednota Tábor tento trend potvrzuje. Zákazníky prodejen, které družstvo provozuje pod značkou Coop v okrese Tábor, se čím dál více zajímají o složení a dávají při nákupu přednost kvalitním potravinám. „Zákazníci vyhledávají potraviny především od regionálních, místních výrobců. Například u uzenin je to markantní,“ říká ředitel Jednoty Tábor.
Vít Sechovec zákazníkům nabízí možnost nákupu kvalitních regionálních potravin v některé z více než 50 prodejen Coop v táborském okrese. Tyto prodejny pod značkami Coop Tip, Coop Tuty a Coop Jednota mají na červen speciální grilovací nabídku za akční ceny, která je inzerována v Grilovacím speciálním letáku. Tak třeba Písecké špekáčky a dušené koleno na gril, šunková klobása se čtyřmi druhy sýra z Madety, Zárubova omáčka na gril a mnoho dalších zajímavých položek.

Přijďte si do Jednoty vybrat a ochutnat. Regionální dobroty určitě nezklamou.

Grilovani_1 Grilovani_2

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách