Dobroty z Itálie

Článek zveřejněný ve středu 30.8.2017 na webových stránkách a FB Táborska – Jižní Čechy Teď!

Novinka v táborské Jednotě: Dobroty z Itálie 

Prodejny Obchodního družstva Jednota Tábor, které v táborském okrese Jednota provozuje pod značkou Coop Tip, Coop Tuty a Coop Jednota, se dlouhodobě zaměřují na prodej českých, zejména regionálních potravin. Nad rámec této regionální nabídky došlo i s dalšími prodejnami Coop v republice ke společné dohodě s kolegy ze spotřebních družstev Coop v Itálii. Do Česka zamířila první várka italských potravin, které jsou pod značkou Coop v Itálii nejoblíbenější. COOP je italský lídr na trhu. Byl několikrát oceněný za své výrobky. Ty jsou zaměřené na maximální kvalitu, která je pro každého Itala nejdůležitější. Nyní si tedy mohou domácí zákazníci nakoupit v každé prodejně Jednoty Tábor originální výrobky Coop dovezené z Itálie za velmi výhodné ceny.

Podle vedoucí obchodního odělení Ing. Ilony Pospíšilové jde o test. „Chceme vyzkoušet, jak budou zákazníci na tyto kvalitní potraviny reagovat, jak budou oblíbené. Již nyní chystáme dovoz dalších italských potravin. Chceme zákazníkům nabídnout nejen českou místní kvalitu, ale také to nejlepší ze zahraničí.“
V rámci spolupráce mezi spotřebními družstvy v celé Evropě bude do budoucna chtít Coop nabídnout ty nejlepší produkty od svých kolegů nejen z Itálie, ale i z dalších zemí, kde se daří družstevnímu obchodu. Mnoho z nás si určitě všimli prodejen pod značkou Coop na Slovensku, v Maďarsku, Chorvatsku, Itálii, Švýcarsku, Anglii… Velmi silná jsou spotřební družstva v severských zemích, ve Finsku, Švédsku, Norsku.
Proto neváhejte a zajděte si koupit originální potraviny Coop z Itálie do prodejen Coop v táborském okrese. Například bazalkové pesto, sušená rajčata s bylinkami, kapary…

O novinkách a aktuálním dění v Jednotě, OD Tábor se můžete také informovat na www.jednota-tabor.cz nebo na www.facebook.com/jednotatabor .

 

 

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách