Článek v Táborsku – Jižní Čechy Teď 13. června 2018

Článek zveřejněný ve středu 13. června 2018 na webových stránkách a FB Táborska – Jižní Čechy Teď

Vyznamenání pro vlašský salát speciál a prodejny táborské Jednoty!

13.6.2018 7:18

Skvělé úspěchy si připsali v minulém týdnu v Obchodním družstvu Jednota Tábor. Pět jeho prodejen v táborském okrese získalo nejvyšší vyznamenání Asociace českého tradičního obchodu. Vlašský salát speciál navíc získal první místo v soutěži Chutná hezky. Jihočesky!

Převzetí certifikátu za kvalitu obchodu předcházel náročný test, který posuzoval kvalitu služeb zákazníkům. Hodnotí se vybavení prodejny, sortiment, kvalita nabídky, znalosti a ochota zaměstnanců, profesionalita při prodeji i marketingová komunikace. Na výbornou obstály supermarkety Coop Tip v Soběslavi, Coop Tip Renta v Sezimově Ústí a Coop Tip v Mladé Vožici a také prodejny Coop Tuty Bechyně a Coop Tuty Tábor Čekanice. Z rukou předsedy Asociace českého tradičního obchodu Ing. Zdeňka Juračky převzali 7. června vedoucí těchto prodejen spolu s oblastními vedoucími a vedoucí provozu prodejen Jednoty Tábor certifikáty kvality obchodu, kterými se nyní pyšní.

A to ještě nebyl konec! Další významnou poctou bylo získání prvního místa ve známé a prestižní soutěži jihočeských potravin s názvem Chutná hezky. Jihočesky. Vlašský salát speciál z Lahůdek Slapy byl oceněn jako nejlepší potravina roku 2018 v kategorii Ostatní výrobky. Velmi oblíbený vlašský salát, který se vyrábí ve Slapech u Tábora tradičním způsobem z kvalitních surovin, je dlouhodobě jedničkou této výrobny a zákazníkům z Táborska ho určitě není třeba představovat. Nyní jeho kvalitu a především chuť ocenila i odborná porota soutěže Chutná hezky. Jihočesky.
„Máme všichni velkou radost, jak z ocenění kvality prodejen, tak z první ceny našeho nejlepšího lahůdkářského výrobku. Na tato ocenění a na naše zaměstnance, kteří se na úspěších podíleli, jsem osobně velmi pyšný,“ říká ředitel Obchodního družstva Jednota Tábor Ing. Vít Sechovec. „Zákazníci stále více vyhledávají kvalitu a naším cílem je naplňovat jejich očekávání. Jsme tu pro ně,“ dodal Vít Sechovec.

O novinkách a aktuálním dění v Jednotě, OD Tábor najdete další informace na www.jednota-tabor.cz nebo na www.facebook.com/jednotatabor.

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách