Článek v Táborsku – Jižní Čechy Teď 10. 10. 2018

Článek zveřejněný ve středu 10. října 2018 na webových stránkách a FB Táborska – Jižní Čechy Teď:

Jednota Tábor už myslí na zimu. Před Vánocemi se bude soutěžit o půl prasete nebo zájezd do Tater

Podzim je v plném proudu, myšlenkami se již začínáme chystat na zimu a na Vánoce. Zeptali jsme se proto ředitele Obchodního družstva Jednota Tábor Ing. Víta Sechovce, co pro zákazníky připravují.

„Tak jako každý rok budeme mít pro naše zákazníky velmi zajímavou nabídku. Chceme všechna očekávání zákazníků splnit u nás, aby neměli potřebu složitě cestovat do hypermarketů. Mohou se těšit na širokou nabídku za výborné ceny. Uvést mohu například kvalitní uzené od firmy Prantl Žirovnice, pivo z Prazdroje i z Budvaru, mouku od Zátků z Českých Budějovic, tuzemák z Jindřichova Hradce, uzeniny z Písku, pečivo včetně vánočky a večky od místních pekařů a další chutné, především regionální, potraviny. Zapomenout nemohu na jedinečný vlašský salát speciál z Lahůdek Slapy, který letos vyhrál první cenu v soutěži Chutná hezky.Jihočesky. Připravujeme také zajímavou nabídku průmyslového zboží a hraček, vhodných jako vánoční dárky. Zákazníci mohou zaplatit běžně penězi nebo si je vzít zadarmo jako odměnu za své nákupy při využití bodů z věrnostního programu. V listopadu a prosinci bude probíhat soutěž o lákavé ceny, třeba o polovinu prasete, zájezd do Tater a další pěkné ceny. Máte se určitě na co těšit,“ vyjmenovává ředitel Jednoty Tábor.

V celé řadě prodejen Jednoty budou zákazníci na letošní Vánoce nakupovat v novém prostředí. V Jednotě pokračují s modernizací dalších provozoven. Letos jich stihli již sedm. Naposledy Coop Tuty v Měšicích, předtím prodejnu v Roudné, Coop Tuty v Sezimově Ústí a další. „Prostředí je jednou z nejdůležitějších věcí, která rozhoduje o oblíbenosti prodejny. Pro spotřebitele je důležité, jak se při nakupování cítí. Proto vybavujeme prodejny novým zařízením, osvětlením a imageovými prvky, ale naší hlavní devizou jsou naši zaměstnanci a jejich vztah k našim zákazníkům,“ říká Ing. Sechovec. „Jsme pyšní na to, jaký má naprostá většina zaměstnanců pozitivní vztah k družstvu, ke své práci a k zákazníkům především. To, že v našich prodejnách se zákazníci potkávají s příjemnými zaměstnanci je tím hlavním benefitem, který nás odlišuje od konkurence a který zákazníci oceňují,“ dodává ředitel Jednoty.

O novinkách a aktuálním dění v Jednotě, OD Tábor se můžete také informovat na www.jednota-tabor.cz nebo na www.facebook.com/jednotatabor.

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách