Článek v Táborsku 25. 7. 2018

Článek zveřejněný ve středu 25. července 2018 na webových stránkách a FB Táborska – Jižní Čechy Teď

Jednota Tábor předala ceny z Velké letní soutěže. Zahradní gril putoval do Mladé Vožice

Paní Lucie Bendová přijímá od ředitele Víta Sechovce gratulaci. Je k čemu. Teď už si užívá zahradní plynový gril.

Paní Lucie Bendová přijímá od ředitele Víta Sechovce gratulaci. Je k čemu. Teď už si užívá zahradní plynový gril.

Jako již tradičně byl červen měsícem Velké letní soutěže ve všech 53 prodejnách Jednoty Tábor v okrese. Stačilo udělat nákup nad 300 Kč v kterékoli prodejně Coop a vhodit vyplněný soutěžní kupon do slosovacího boxu přímo v prodejně. Pak již jen mít štěstí. Losovalo se deset výherců opravdu zajímavých cen. Během prvních 14 dnů v červenci předali ředitel družstva Ing. Vít Sechovec a další členové vedení družstva všechny slíbené výhry. Hlavní cenu, zahradní plynový gril, získala paní Lucie Bendová z Mladé Vožice. „Zákazníci jsou zvyklí, že je odměňujeme za nákupy v našich prodejnách. Reagují velice pozitivně jak na soutěže, které pořádáme, tak na náš věrnostní program, v němž získávají dárky zdarma. My v Jednotě jsme rádi, že můžeme pro naše věrné zákazníky pořádat různé soutěže a připravovat odměny,“ říká ředitel obchodního družstva Vít Sechovec.

Mimoto Obchodní družstvo Jednota Tábor stále pokračuje v modernizaci prodejen a vylepšování nabídky a servisu pro zákazníky. „Ano, zákazník je středobodem našeho zájmu. Systematicky zlepšujeme prostředí a vybavení našich prodejen, nabízíme zajímavé cenové akce, rozšiřujeme český, především regionální sortiment potravin, dbáme na kvalitu a servis. Za zmínku stojí z poslední doby například rozšíření sortimentu o mléčné výrobky z mini mlékárny Mláka,“ vyjmenoval Ing. Sechovec.

Obchodní družstvo Jednota Tábor pořádá další soutěž i ve spolupráci s Týdeník Táborsko. Čtenáři soutěží rádi a při návštěvách v redakci je hned vidět, že jsou patrioti. Často zaznívá potěšení nad tím, že místní regionální obchodník dokáže konkurovat zahraniční konkurenci a lidem neuniká pěkné prostředí včetně prodejen Jednoty na venkově, ani bohatá a odlišná nabídka, kterou v prodejnách Jednoty nacházejí. Ne všude se výrobci regionálních dobrot dostanou tak rychle a úspěšně do nabídky a tím k zákazníkům. V táborské Jednotě ano.

O novinkách a aktuálním dění v Jednotě, OD Tábor se můžete také informovat na www.jednota-tabor.cz nebo na www.facebook.com/jednotatabor .

Zveřejněno ve zkrácené podobě i v tisku dne 25. 7. 2018.

 

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách