Článek v Táborsku 18. 8. 2018

Článek zveřejněný v sobotu 18. srpna 2018 na webových stránkách a FB Táborska – Jižní Čechy Teď

Jednota Tábor otevřela zrenovovanou prodejnu v Sezimově Ústí. Na první zákazníky čekala káva a štrůdl

Hned po osmé přicházeli zákazníci.

Hned po osmé přicházeli zákazníci.

SEZIMOVO ÚSTÍ – Úderem osmé ráno se po týdenní bleskové rekonstrukci otevřela prodejna Tuty v ulici K Hájence v Sezimově Ústí. Zákazníci byli na novou podobu prodejny zvědaví a skutečnost je potěšila. Na místě byli zástupci vedení Obchodního družstva Jednota Tábor, zákazníky vítali kávičkou a štrůdlem a připravili pro ně také speciální akční ceny některého zboží. Nebylo tedy divu, že už před půl devátou volala vedoucí prodejny Hana Heroutová na kolegyně: „Musíme doplnit do regálu vajíčka!“

„Prodáváme výhradně česká vejce a když jsou ještě navíc za tak výhodnou cenu, je o ně pochopitelně velký zájem,“ zmínila vedoucí, jejíž čtyřčlenný tým během uplynulého týdne měl spoustu práce navíc. „Když se minulý pátek vyklízelo staré vybavení prodejny, nevěřila jsem, že se to za týden může stihnout. Ale povedlo se,“ má radost Hana Heroutová.

V prodejně jsou nové regály, nová výzdoba, nový automat na odběr láhví, úsek nápojů dostal image Pivního světa pod patronátem výrobců Mattoni a Plzeňský prazdroj. V nabídce jsou ale piva i nealkoholické nápoje širokého spektra značek. Novinkou od nynějšího otevření je prodej chlazeného masa.

„Výhodou našich prodejen je obslužný pult, kde nabízíme uzeniny a další výrobky od regionálních výrobců a také lahůdky z naší výrobny ve Slapech,“ zmínil ředitel Obchodniho družstva Jednota Tábor Vít Sechovec. Z 53 prodejen Jednoty v okrese jich rekonstrukcí prošlo už patnáct, další na řadě budou prodejny v Roudné a v Měšicích, na příští rok se chystají změny v Malšicích a rekonstrukce prodejny v Chýnově i s přístavbou.

První zákaznice, které po pátečním znovuotevření přišly do prodejny v Sezimově Ústí, říkaly, že jsou a budou této prodejně věrné. A chodí tam prý hlavně kvůli „našim děvčatům“ – což tamní ženy „za pultem“ určitě zahřeje.

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách