Článek v Táborsku – Jižní Čechy Teď!

Článek zveřejněný ve středu 27.9.2017 na webových stránkách Táborska – Jižní Čechy Teď!

V prodejnách potravin Coop nabízejí mnoho dalších služeb

Zákazníci prodejen, které pod značkami Coop Tip, Coop Tuty a Coop Jednota provozuje v okrese Tábor Jednota, OD Tábor, si již zvykli na to, že kromě nákupu velice širokého spektra kvalitních potravin, mohou v těchto prodejnách využít řadu finančních služeb.
Na pokladnách prodejen Jednoty se dají zaplatit složenky, vybrat hotovost z účtu (tzv. cash back), dobít kredit mobilního telefonu nebo si vsadit. Tyto pokladní služby jsou stále oblíbenější a zákazníci je hromadně využívají. Podle Vladislavy Válkové, vedoucí provozu prodejen Jednoty Tábor, jsou tyto služby oblíbené hlavně na menších prodejnách na vsi.
Za službu pro zákazníky lze považovat i věrnostní program, který Jednota Tábor zavedla více jak před rokem. Za své nákupy sbírají zákazníci, kteří mají věrnostní kartu, body. A za tyto body si mohou vybrat dle předem daných pravidel zajímavé dárky zdarma. Informace o pravidlech věrnostního programu a o odměnách získají zákazníci buď na webových stránkách družstva nebo přímo na prodejnách. Podle Vladislavy Válkové je v současné době do věrnostního programu zapojeno již přibližně 50 % zákazníků.
Vladislav Válková navíc dodává, že jsou u zákazníků velmi oblíbené soutěže o zajímavé ceny. Například ve Velké letní soutěži byla hlavní cena zahradní plynový gril. Na další Velkou zimní soutěž se mohou zákazníci těšit. Začíná již 1. listopadu.
O novinkách a aktuálním dění v Jednotě, OD Tábor se můžete také informovat na  www.jednota-tabor.cz nebo na www.facebook.com/jednotatabor

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách