Článek v Táborsku – Jižní Čechy Teď! 6.12.2017

Článek zveřejněný ve středu 6.12.2017 na webových stránkách a FB Táborska – Jižní Čechy Teď!

K opravdovým Vánocům patří lahůdky ze Slap

Naprostá většina z nás se těší na vánoční svátky, připravuje se na ně a snaží se zajistit vánoční pohodu dle českých tradic. K nim patří na štědrovečerním stolu kapr s bramborovým salátem. Krásnou tradicí je setkávání se se známými a příbuznými. Při těchto setkáních většinou nechybí chlebíčky s vlašským salátem. A právě tyto vyhlášené saláty, bramborový a vlašský, vyrábějí dle tradičních postupů z kvalitních surovin ve výrobně Lahůdky Slapy táborské Jednoty.

Vedoucí výrobny Jaroslava Schläferová říká, že hlavní strategií Lahůdek Slapy je udržení kvality, dodržení ověřených postupů a kontrola surovin. „A právě proto, abychom zajistili kvalitu a aby byly výrobky od nás poctivé a tradiční, si vyrábíme i vlastní majonézu,“ dodává paní Schläferová.

Bramborový a vlašský salát ze Slap si mohou obyvatelé Táborska koupit ve všech 53 prodejnách Coop Jednoty, Obchodního družstva Tábor. Kromě těchto nejznámějších českých salátů vyrábí ve výrobně ve Slapech další druhy salátů a pomazánek, výrobna je pověstná svými aspiky, ručně vyráběnými obloženými chlebíčky a dalšími lahůdkami. I tyto další čerstvé výrobky ze Slap jsou v nabídce prodejen Coop.

Co by to bylo za Vánoce bez lahůdek ze Slap ?

 

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách