Článek v Táborsku – Jižní Čechy Teď! 25.10.2017

Článek zveřejněný ve středu 25.10.2017 na webových stránkách Táborska – Jižní Čechy Teď!

Vyhrajte Škodu Fabia a dalších sto tisíc cen s Klasou v Coopu

V prodejnách Coop, které v našem okrese provozuje Jednota, OD Tábor, se zaměřili na kvalitní české potraviny. Přednost v nabídce pro zákazníky mají oceněné výrobky, které splňují náročné parametry. Je samozřejmostí, že v nabídce nemohou chybět výrobky oceněné značkou Klasa.

Nyní s výrobky Klasa mohou zákazníci vyhrát 3x Škodu Fabia a sto tisíc dalších cen! Kde? Přece ve velké soutěži se značkami kvality Klasa, Regionální potravina, Bio a evropské značení. Probíhat bude celý podzim a začátkem zimy až do 14. ledna 2018. Průvodce kampaně, panáček Klasáček, s velkými nůžkami v rukou, ukazuje, jak na to. Díky vystřihování log z obalů kvalitních potravin a jejich sbírání a nalepování na herní karty mohou soutěžící získat nejen některé ze sto tisíc skvělých cen, ale především odjet v jedné ze tří Škod Fabia v našich národních barvách.

A jak se kampaň dostane k zákazníkům COOPu? V televizi samozřejmě uvidí reklamní spoty, v letácích pak najdou herní karty pro nalepování vystřižených log. Další karty pak budou moci stáhnout z oblíbených webových stránek www.akademiekvality.cz.

O novinkách a aktuálním dění v Jednotě, OD Tábor se můžete také informovat na www.jednota-tabor.cz nebo na www.facebook.com/jednotatabor .

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách