Článek v Táborsku – Jižní Čechy Teď! 22.11.2017

Článek zveřejněný ve středu 22.11.2017 na webových stránkách a FB Táborska – Jižní Čechy Teď!

Co připravila Jednota Tábor na předvánoční trh? Samé dobré věci a vánoční soutěž k tomu

Je před námi období plné shonu a příprav na nejkrásnější svátky v roce. Stejně jako se chystáme doma, chystají se v předstihu i obchodníci, aby pro nás zajistili nabídku zboží a služeb, které očekáváme. Zeptali jsme se Ing. Víta Sechovce, ředitele Obchodního družstva Jednota Tábor, jak se oni chystají na vánoční svátky a na co se mohou zákazníci v prodejnách se značkou Coop těšit.

Málokoho by asi napadlo, že s přípravou na vánoční a novoroční trh se začíná u některých skupin sortimentu vlastně již na jaře, jak prozrazuje ředitel Obchodního družstva Jednota Tábor:

„Nejdříve musíme odhadnout poptávku po vánočních cukrovinkách, kolekcích a ty včas objednat. Pak řešíme akční nabídky a šíři celého sortimentu, který nabídneme našim zákazníkům. Naším cílem je, aby si zákazníci vybrali na našich prodejnách, které jsou většinou v docházkové vzdálenosti jejich bydliště a aby nemuseli za nákupy nikam cestovat. Nabízíme velmi široký sortiment potravin za konkurenceschopné ceny.

Na celý prosinec jsme připravili pro všechny naše prodejny speciální akci nad rámec běžných a pravidelných akčních nabídek, kde bude například uzená krkovice, pivo, sekt, mouka, vánočky od místních pekařů, delikatesy, speciální uzeniny, hera, tuzemák a další potravinářský i nepotravinářský sortiment. Chceme touto nabídkou zákazníky odměnit za celoroční podporu a oblibu našich prodejen, kterou nám svými nákupy dávají najevo. Již nyní v listopadu probíhá soutěž o velmi pěkné ceny. Stačí jen nakoupit za 300 Kč, obdržet přímo na pokladně soutěžní kupon a vhodit ho do slosovacího boxu na prodejně.“

Tyto soutěže Jednota pravidelně opakuje. Vít Sechovec dodává, že jsou u zákazníků velmi oblíbené a hojně využívané. Také velmi dobře funguje věrnostní program, ve kterém získávají zákazníci odměny zdarma za své nákupy.

O novinkách a aktuálním dění v Jednotě, OD Tábor se můžete také informovat na www.jednota-tabor.cz nebo na www.facebook.com/jednotatabor.

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách