Článek v Táborsku – Jižní Čechy Teď! 21.3.2018

Článek zveřejněný ve středu 21.3.2018 na webových stránkách a FB Táborska – Jižní Čechy Teď!

Jednota Tábor má bohatou nabídku pro váš velikonoční stůl

21.3.2018

Po silných mrazech, které nás trápily na přelomu února a března, se pomaličku hlásí o slovo jaro. A za dveřmi jsou Velikonoce. V letošním roce jsou dříve než loni. Pro většinu z nás je důležité se na tyto jarní svátky náležitě připravit. Udělat jarní úklid našich bytů a domů, nabarvit vajíčka, koupit nebo upéct beránka, připravit se na setkání s nejbližšími, připravit pohoštění. A proto se v Obchodním družstvu Jednota Tábor rozhodli nabídnout pěkně pohromadě vše, co je na velikonoční stůl potřeba. Tato bohatá nabídka platí pro všechny prodejny v táborském okrese a pozor! Je za akční ceny.

Nabídku obsahuje Velikonoční speciální leták, ve kterém Jednota Tábor inzeruje svou nabídku platnou od 5. března, například česká bílá vejce, uzené maso, Zátkovu mouku, Zárubovu majonézu, jindřichohradecký tuzemák, vlašský salát ze Slap a mnoho dalších akčních velikonočních nabídek.

Podívejte se na tento leták na webových stránkách www.jednota-tabor.cz anebo se zastavte přímo v některé z 53. prodejen Jednoty, Obchodního družstva Tábor.

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách