Článek v Táborsku – Jižní Čechy Teď! 17.1.2018

Článek zveřejněný ve středu 17.1.2018 na webových stránkách a FB Táborska – Jižní Čechy Teď!

Jednota Tábor zrekonstruovala prodejnu v Choustníku

CHOUSTNÍK – Hned od začátku roku pokračuje Obchodní družstvo Jednota Tábor s dalšími rekonstrukcemi a vylepšováním svých prodejen. V lednu proběhla rekonstrukce prodejny Coop Tuty v Choustníku. Došlo k výměně výloh, vstupních dveří, osvětlení prodejny a změnilo se i její dispoziční řešení. Oči přitahují barvy čerstvého ovoce a zeleniny, vystavené v novém regálu, další regál byl doplněn na pečivo, prodejna je nově vymalována a doplněna o imageové prvky. Tím se prodejna v Choustníku zařadila mezi další prodejny Jednoty, Obchodního družstva Tábor, které odpovídají internímu manuálu vybavení a image prodejen. Zkrátka – když na vás oranžově zazáří značka Coop, můžete si být jistí kvalitou a bohatým výběrem včetně domácích dobrot od regionálních dodavatelů.

Vedoucí prodejny v Choustníku Marie Čermáková si změnu prodejny chválí, zákazníci jsou podle jejích slov spokojeni, v prodejně se jim líbí, oceňují hlavně přehlednost a pěkné prostředí.

Jedním z cílů vedení Obchodního družstva Jednota Tábor je v rekonstrukcích a vylepšování prodejen dále pokračovat, zkvalitňovat pro své zákazníky prostředí prodejen. Společně se sortimentem a jeho nabídkou, cenami zboží a přístupem personálu je nákupní prostředí jedním z hlavních faktorů pro hodnocení prodejny.

O novinkách a aktuálním dění v Jednotě, OD Tábor se můžete také informovat na www.jednota-tabor.cz nebo na www.facebook.com/jednotatabor.

 

Prodejna Jednoty v Choustníku je jako nová.

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách