Článek v Táborsku 11.10.2017 – Jižní Čechy Teď!

Článek zveřejněný ve středu 11.10.2017 na webových stránkách Táborska – Jižní Čechy Teď!

Kvalita z Itálie v prodejnách Coop

 Doba letních dovolených skončila. Mnozí z nás měli možnost zavítat na jih Evropy, konkrétně do Itálie. Kromě moře, slunce a italských památek máme určitě ve vzpomínkách i italská jídla. Jsou zdravá, lehká a hlavně chutná. Pro Italy jsou jídlo a suroviny, ze kterých je připravují, velmi důležité. Preferují kvalitu a čerstvost. „Přivezli jsme pro vás některé z potravin z Coopu Itálie, které teď nabízíme v našich prodejnách,“ říká Ing. Vít Sechovec, ředitel Obchodního družstva Jednota Tábor. Například rajčata s cibulí a bazalkou ve sklenici, sušená rajčata, balzamikový ocet, pomerančovou marmeládu, zelené olivy, bazalkové pesto a další. Tyto vynikající potraviny najdete v prodejnách Coop pod označením Coop. Kvalita z Itálie.

 

 

Coop je italský lídr na trhu, potraviny se značkou Coop jsou jedny z nejkvalitnějších, které je možné v této zemi zakoupit. „V prodejnách Coop Jednoty Tábor je navíc nabízíme za velmi výhodné ceny, přijďte se podívat,“ dodává Ing. Sechovec.
Proto neváhejte a ochutnejte originální potraviny Coop z Itálie, které najdete v prodejnách Coop v táborském okrese.
O novinkách a aktuálním dění v Jednotě, OD Tábor se můžete také informovat na www.jednota-tabor.cz nebo na www.facebook.com/jednotatabor.

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách