Článek na webu Jižní Čechy Teď

Článek na webu Jižní Čechy TEĎ 

Zrekonstruovanou prodejnu COOP dnes ráno slavnostně otevřeli v Chýnově

 Autor: Eva Výborná

CHÝNOV – Pro natěšené zákazníky v pátek 19. června otevřeli v Chýnově kompletně zrekonstruovanou prodejnu Jednoty COOP. Lidé byli zvědaví, protože stavební práce na rozšíření původní prodejny si vyžádaly na dva měsíce uzavřít provoz. Ovšem za to obyvatelé Chýnova získali vetší prodejnu s vyšším zákaznickým komfortem, širší nabídkou zboží, například sortiment ovoce a zeleniny, maso a uzeniny, lahůdky, chlebíčky a zákusky. Pečivo odebírají od pekařů z blízkého okolí. Prostor prodejny se rozšířením přístavbou zvýšil ze 120 na 250 metrů čtverečních plochy. A COOP TUTY se změnil na prodejnu vyšší kategorie supermarket COOP TIP. Prodejny patří pod Jednotu.

Prodejnu v Chýnově slavnostně otevírali ředitel Jednoty obchodního družstva (OD) Tábor Vít Sechovec a vedoucí obchodně-provozního odboru Pavel Primus. Jako hosté se zúčastnili senátor Jaroslav Větrovský a ředitel táborského územního odboru Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje Petr Hojsák. Lidé od rána do prodejny proudili na nákup s vozíky a s plnými zboží spokojení odcházeli. Každý si jako pozornost mohl nabídnout kávu, párek nebo pivo. Pro děti byly nachystané balonky a kouzelník jim vykouzlil sladký dárek.Zrekonstruovanou prodejnu COOP dnes ráno slavnostně otevřeli v Chýnově

Jednota obchodní družstvo Tábor má na co navazovat, protože 1. listopadu 1910 bylo v Táboře založené Konsumní, výrobní a stavební družstvo. Takže Jednota letos slaví 110. výročí existence, protože je pokračovatelem tehdejšího družstva. Nový název družstva „Jednota, obchodní družstvo Tábor“ byl do obchodního rejstříku zapsaný 27.listopadu 1992.

Další zajímavosti přinese středeční vydání týdeníku Táborsko.

Fotogalerie  Jižní Čechy TEĎ 

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách