40 let nákupního střediska v Mladé Vožici

Nákupní středisko Jednoty v Mladé Vožici bylo otevřeno před 40 lety – 5.12.1977.
Ve dvoupatrové budově byla situována v přízemí potravinářská prodejna širokého sortimentu, v 1. patře průmyslová prodejna a ve 2. patře prodejna textilu, oděvů, galanterie a bot. Celková obchodní plocha čítala 2 200 m2, z toho 1 025 m2 prodejních a 1 185 m2 skladových ploch. Do střediska se přestěhovaly dvě prodejny potravin, prodejny maso, uzeniny, mléko – pečivo, textilu, oděvů, obuvi, drogerie, narpa – sport, elektro, průmyslového zboží a prodejna tabáku.
Využitím budovy, která sloužila i jako učňovské středisko, sehrál tento „obchoďák“ významnou roli ve výchově mladé generace a práce učňů a mistrových zasáhla nejen do zkvalitnění kultury prodeje ale i do společenského života ve Vožici. Nákupní středisko přijali za své nejenom obyvatelé Mladé Vožice, ale i spádových obcí. Zajímavý je také fakt, že jak v předvánočním období, tak i přes celý rok, jezdili ve velkém do Vožice nakupovat „táboráci“ a lidé ze širokého okolí.

Vážení zákazníci, děkujeme Vám za stálou a dlouholetou přízeň. Jako poděkování jsme pro Vás připravili v supermarketu COOP TIP Mladá Vožice speciální akci.

 

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách