Vystřihovací soutěž s KLASOU jde do finále!

Velká vystřihovací soutěž s KLASOU! Střihněte si kvalitu a vyhrajte 3x vůz ŠKODA KAROQ!

Velká soutěž se značkami kvality potravin je zpátky! Maskotem je opět panáček Klasáček, kromě něj se tentokrát představí i další postavičky jako zástupci značek kvalitních potravin. Znovu tedy můžete s chutí nakupovat, vystřihovat loga z výrobků, nalepovat je na herní karty a hlavně, až do 3. 2. 2019 vyhrávat. Každý měsíc pro vás bude připraven jeden z vozů ŠKODA KAROQ v národních barvách, po celou dobu trvání akce pak soutěžíte také o sto tisíc dalších cen.

Jaké výrobky nakupovat v prodejnách COOP, abyste se mohli zúčastnit soutěže? Potraviny jsou označené známými symboly Klasa, Česká cechovní norma, Regionální potravina, Český výrobek – garantováno PK, Bio, evropské značení nebo Česká potravina. A jak naznačuje Klasáček s velkými nůžkami nad hlavou, principem této atraktivní soutěžní hry je vystřihování log z obalů kvalitních potravin a jejich nalepování do herních karet.

A jak získáte herní karty? Velmi snadno – stáhnete si je na www.akademiekvality.cz a vytisknete. Na stejném místě pak najdete nejen aktuality a úplná pravidla soutěže, ale také spoustu zajímavých a potřebných informací o důležitosti kvality potravin, o všech uvedených značkách kvality a o parametrech, na které byste při nákupu měli zaměřit pozornost. Víte například, jak poznáte kvalitní šunku nebo máslo a jaké jsou regionální speciality? Stačí málo a budete mít jasno!

Více informací o soutěži zjistíte také v reklamních materiálech přímo v našich prodejnách a na sociálních sítích. Abyste nezapomněli, že můžete soutěžit a vyhrát jeden ze tří vozů ŠKODA KAROQ a sto tisíc dalších cen, Klasáček a jeho kamarádi vám to budou připomínat také na televizních obrazovkách a v rozhlase. V naší soutěži vyhrávají všichni, protože kvalitní potravina je výhra pro každého!

Střihněte si kvalitu a vyhrajte Škodu Karoq! Kupujte kvalitní oceněné potraviny s logy všech níže uvedených značek, vystřihujte, nalepujte na herní karty, posílejte a vyhrávejte! Hraje se o 3x Škodu Karoq a dalších 100 000 cen! Soutěžit s chutí můžete od 5. 11. 2018 do 3. 2. 2019.
Herní karty ke stažení a další informace o soutěži www.akademiekvality.cz

 

 

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách