Otevření supermarketu COOP TIP Malšice po rekonstrukci a modernizaci

Jednota, OD Tábor rekonstruovala další prodejnu. Tentokrát supermarket Coop Tip v Malšicích. Nákupní prostředí a atmosféra prodejny jsou pro zákazníky velice důležité.

Supermarket prošel zásadní rekonstrukcí. Během 7 týdnů došlo k rozšíření prodejní plochy, instalaci nové podlahy, stropů, osvětlení, nových omítek a maleb, topení, atd. Prodejna je vybavena novým, moderním, chladícím a mrazícím zařízením, novými regály a dalšími marketingovými prvky. Svým vybavením a image se zařazuje mezi další rekonstruované prodejny Jednoty, OD Tábor. Zákazníci se mohou těšit na rozšířený sortiment lahůdek, zákusků, uzenin, výsekového masa a dalších především regionálních potravin.

Důležité je zmínit i zrekonstruované a nově vybavené zázemí prodejny. Tzn. přípravny, skladové prostory, nebo šatny pro zaměstnance.

Po dobu rekonstrukce supermarketu byla nabídka zabezpečena vytvořením provizorní prodejny v prvním patře nákupního střediska. Zákazníci, obyvatelé Malšic, byli rádi za zabezpečení sortimentu potravin i po dobu rekonstrukce.

Dne 5. 4. 2019 byla prodejna po rekonstrukci znovu otevřena. Otevření bylo podpořeno ze strany Jednoty speciální akční nabídkou, k dispozici bylo pivo a klobásy zdarma za nákup, prvním dnem po rekonstrukci provázel zákazníky klaun, hudba a dobrá nálada. Zazpívat a zatancovat přišli i děti z místní mateřské školy.

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách