108 let družstevního obchodu na Táborsku

Právě dnes 1. listopadu bylo před 108 lety založeno „Konsumní, výrobní a stavební družstvo“ v Táboře. Družstevnictví na Táborsku má bohatou historii a více si můžete přečíst v sekci Historie družstva.

Jednota, obchodní družstvo Tábor je v dnešní době významnou firmou působící v oblasti maloobchodu v okrese Tábor.
Předmětem naší činnosti je maloobchod, výrobna Lahůdky Slapy a Velkoobchodní sklad Soběslav s chlazeným a mraženým zbožím. Jsme členem Svazu českých a moravských spotřebních družstev a největší nákupní aliance v České republice, COOP Centra Praha. Naše družstvo se neustále rozvíjí a má ve všech činnostech řadu plánů pro další období
Provozujeme v okrese Tábor 52 maloobchodních prodejen s  potravinářským i nepotravinářským zbožím každodenní potřeby. Naše prodejny s českou tradicí jsou Vám stále na blízku a nabízejí Vám čerstvost a kvalitu, široký sortiment výrobků od regionálních dodavatelů a z vlastní výrobny Lahůdky Slapy. V prodejnách, od těch nejmenších až po širokosortimentní, postupně zlepšujeme nákupní prostředí, aby bylo pro Vás lépe uspořádané, přehledné, přívětivé a s rychlým odbavením. Pohodlnost nákupu Vám již dnes zvyšují naše doplňkové služby.

Tradiční a kvalitní lahůdky

z vlastní výrobny k dostání v našich prodejnách